TF2VRH

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Robotlar bizim efendimizdir!
Medic sanal gerçekliğin geleceği görme yeteneği hakkında

TF2VRH (Team Fortress 2 Very Rectangular Headset'in (Çok Diktörgen Şeklindeki Kafa Takımı (veya sanal gerçeklik seti) kısaltılışı)), bütün sınıflar için promosyonel bir kozmetik öğedir. Giyen oyuncunun gözlerini örten ve dikdörtgen ekranlı bir başa takılan ekranlı kasktır (veya gösterge). Ekranın kenarlarında iki tane üçgen şekli kalıbı basılmıştır (yani girintisi vardır), ünitenin tam ortası yani merkez noktasında 2 civata takılıdır, ünitenin üstünde bir sarı kablo bulunur. Bu kablo alından geçerek ünitenin arka tarafındaki parçanın aşağısındaki bölgeye bağlıdır yani takan kişinin başının yan tarafından aşağıya doğru inmektedir ve bu yüzden sarkmaktadır. Bütün kafa takımı (gözlüğün parçaları), Oculus Rift VR adlı sanal gerçeklik gözlüğü modeline benzeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Eğer kullanıcı Oculus Rift ile Steam'ı bağlamış ise (etkinleştirmiş ise) Team Fortress 2'nin başlatma seçenekleri kısmına -vr yazarsa, öğe oyun içinde kenarlarından hafif bir takım renkli parıltı yayar.

1 Nisan 2013'ten önce geliştiricinin resmi web sitesinden bir Oculus Rift geliştirme kiti önceden sipariş ederek satın alan oyunculara Hakiki nitelikte TF2VRH kazanmışlardır, ayrıca resmi Kickstarter sayfasındaki kampanyayı tamamlayarak da elde edilen kod ile aynı nitelikte TF2VRH kazanılabilirdi.

Tarzlar

Ana madde: Tarzlar
Tarzlar
TF2VRH Off.png
RED TF2VRH VR Mode.png
Off On

Güncelleme geçmişi

19 Mart 2013 Yaması

  • TF2VRH oyuna eklendi.

23 Ocak 2014 Yaması

  • TF2VRH, şapkalar ile kuşanılabilir olacak şekilde güncellendi.

11 Haziran 2014 Yaması

  • Spy'ın pelerini aktif iken bazı kozmetiklerin düzgün bir şekilde pelerine uyum sağlamaması düzeltildi.

17 Eylül 2014 Yaması

  • TF2VRH'e Sınırlı seviyesi eklendi.

Trivia

  • Gerçek hayatta aslında Demoman sanal gerçeklik gözlüğü kullanamaz çünkü Demoman'ın sadece bir gözü vardır ve 3D (üç boyutlu görünüş) bir görüntüyü görmek için iki göze ihtiyac duyulur.

Galeri

Ayrıca bakınız

Dış bağlantılar