Ölü ya da Diri

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Merdivenleri çık! "70'lerin Şovu!"nda ki babayı tehdit et. Scoutları ♥♥♥♥ ile vur! Ve pencerelerinizi kapatın, şehirde telif haklarını ihlal eden yeni bir sibernetik şerif ortaya çıktı!
Ölü ya da Diri'yi tanıtıcı yazı

Ölü ya da Diri, Engineer için topluluk tarafından yapılan bir kozmetik öğedir. Engineer'ın varsayılan baretini kaldırır, kafatası ve boynunu Frontier Industries tarafından yapılan sibernetik protezler (takma organlar) ile değiştirir. Protezlerin yani baş kısmının biraz altında her iki tarafta da takım renkli ışıklar vardır, ortasında sınıf amblemi bulunan bir havalandırma deliği ve onun yukarısında OSHA uyumlu bir uyarı şeridi bulunmaktadır. Son olarak kulakların yerine ve çeneye tellerle birbirine bağlı eklemler eklenmiştir, yani hepsi metalik kaplama ve başın etrafındaki tel çemberler ile bir arada tutulmaktadır.

Ölü ya da Diri, Steam Atölyesine katkıda bulunulmuştur.

Güncelleme geçmişi

28 Ekim 2015 Yaması (Scream Fortress 2015)

  • Ölü ya da Diri oyuna eklendi.

Ek bilgiler

  • Öğenin kendisi ve tanıtımı Robocop filmiyle alakalıdır, ilgili filmde ana karakter ölmüştür ancak daha sonra vücudunun birçok kısmı robotik protezlerle değiştirilerek cyborg olarak yeniden canlanmıştır.
    • "Ölü ya da Diri" ismi, ana karakter Alex J. Murphy'nin söylediği bir cümleden gelmektedir: "Ölü ya da diri, benimle geliyorsun."
    • Murphy'nin düşmanı Clarence Boddicker karakterini, That 70's Show dizisinin babası olan Kurtwood Smith canlandırmaktadır.
    • Murphy'nin "merdiven çıkma" yeteneği, teknoloji olarak bir başka üstün karakter olan Enforcement Droid'den kaçmasını sağlamıştır.

Galeri