Yardımseverin Hachimakisi

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ben bir kahramanım!
Heavy bağışta bulunduğu için kendini överken

Yardımseverin Hachimakisi, tüm sınıflar tarafından kuşanılabilen bir promosyonel kozmetik eşyadır. Önde takım renkli bir kiraz çiçeği deseni olan beyaz bir kafa bandıdır.

Yardımseverin Hackimakisi 6 Nisan 2011 tarihine kadar Mann Co. Mağazasından $7.49 vererek satın alınabiliyordu. Eşya, Japonya'ya Yardım Paketi'nde bulunan bir eşyadır ve mağazadan ister ayrı ayrı bu paketin içindekiler alınabilir ve vergiler hariç tüm gelirler Japonya'da yaşanan 2011 Tōhoku depremi ve tsunami olayına destek sağlamak amacıyla Amerikan Kızılhaç yardım operasyonlarına gitmiştir.

Güncelleme geçmişi

23 Mart 2011 Yaması (Japonya'ya Yardım Paketi)

  • Yardımseverin Hachimakisi oyuna eklendi.

7 Nisan 2011 Yaması

1 Nisan 2014 Yaması

  • Kullanım bölgesi güncellendi.

17 Eylül 2014 Yaması

  • Yardımseverin Hachimakisine sınırlı seviyesi eklendi.

Ek bilgiler

  • Hachimaki (鉢巻; "başlık örtüsü") Japon kültüründe genellikle kırmızı veya beyaz kumaştan yapılan stilize edilmiş bir saç bandıdır. Kişinin azminin ve çabasının sembolü olarak takılırdı. Hachimaki bazen Japon protestocular tarafından kararlı olduklarını göstermek için giyilirdi. Ayrıca, II.Dünya Savaşı'ndaki Japon kamikaze pilotları intihar saldırısı yapmadan önce genellikle hachimaki takarlardı.
  • Mağazadaki fiyatından farklı olarak şapkanın fiyatı resmi blog'da $7.99 olduğu yazılmıştı.
  • Gabe Newell reddit sitesindeki Ask Me Anything (AMA), bana istediğini sor bölümünde (İngilizce) favori şapkanız nedir sorusuna Yardımseverin Hachimakisi yanıtını vermiştir.

Galeri

Ayrıca bakınız