Dr. Grordbort'un Zafer Paketi Güncellemesi

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Bu madde güncelleme ile gelen içerik içindir. Güncellemenin kendisi için 20 Temmuz 2011 Yaması sayfasına bakınız.
Eşya seti için, bakınız Dr. Grordbort'un Zafer Paketi.
Dr. Grordbort ile ilgili diğer eşyalar için, bakınız Dr. Grordbort.
Dr. Grordbort's Zafer Paketi
Drg blog.jpg
$19,99 / £15,99 / 18,99 / 1150Ruble / R$ 95,99 / 91,50


WETA Workshop'un bizim fikirlerimiz ile kendi fikirlerinin ortaklaştırılması konusunu bize ilk sunduklarında, şansımıza inanamamıştık. Sonuçta bu herifler Özgürlük Savaşcısı filminde yıldız oyuncu Burt Reynolds ile birlikte çalışmışlardı, bu yüzden de onunla tanışmamız için bize oldukça iyi bir şans doğmuştu. Bu şansı kesinleştirmek için istekliydik, onlara herhangi bir ortaklık toplantısında Burt Reynolds ile görüşürüp beraber zahmetli ama iyi bir iş yapabileceğimizi bir sözleşme üzerinden gönderdik. Avukatları bize kendisinin Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü ve King Kong filmlerinde çalıştığı haberini vererek sevincimizi gölgede bırakmıştır, işin garip yanı bu iki filmde Burt Reynolds yoktur.
TF2 Resmi Blogu

Dr. Grordbort's Zafer Paketi (İngilizce) 20 Temmuz 2011 Yaması'nda yayınlanan ve Soldier için eşyalar içeren bir paketti. Weta Workshop (İngilizce) ve Valve'in yaptığı beraber bir iştir ve Dr. Grordbort'un daha önceden yaptığı "Dr. Grordbort'un Mutlak Eter Osilatörleri" (İngilizce) adlı çalışmasından ilham alınmıştır.

Çoğu pakette de olduğu gibi bu paketin eşyalarını da eşya düşürme sisteminden, işlemeyle ve satın alma ile elde edilebilir. Ayrıca paketi Mann Co. Mağazası üzerinden satın alan herkes Dr. Grordbort'un Armasını kazanmıştır. Hem de San Diego Comic-Con 2011'deki Dark Horse standının köşesindeki Weta standına uğrayan kişiler ücretsiz bir şekilde Hakiki nitelikte Dürüst Bizon için bir promosyon kodu kazanmışlardır.[1]

Eklemeler

Eşya setleri

Ana madde: Eşya setleri
Dr. Grordbort'un Zafer Paketi Cow Mangler 5000 İnek Mengenesi 5000
Righteous Bison Dürüst Bizon
Lord Cockswain's Pith Helmet Lord Cockswain'in Safari Şapkası
Lord Cockswain's Novelty Mutton Chops and Pipe Lord Cockswain'in Takma Favorileri ve Piposu

Kozmetikler

Ana madde: Kozmetik eşyalar
Dr. Grordbort's Crest Dr. Grordbort'un Arması

Ek Bilgiler

  • Dr. Grordbort'un Eksik gönderim bildirim (İngilizce) başlıklı yazısında olduğu gibi Dr. Grordbort'un eşyaları gönderim sırasında kaybolmuştur. Roket[2] 1911 yılında Dünya'nın kuzeyinde bir yerde.[1] uzay-zaman dokusundan dolayı alternatif bir evrenden TF2'e geldiği bilinmektedir.

Galeri

Referanslar

Dış bağlantılar