İlkel Savaşçı

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
İşte biz bunu böyle yaparız!
Sniper

İlkel Savaşçı, Valve tarafından Team Fortress 2 topluluğuna 119. Güncelleme Kutlamasının bir parçası olarak verilmiş, tüm sınıflar tarafından kullanılabilen bir kozmetik eşyadır. Oyuncunun göğsünde giyilen, üzerinde giyen sınıfla alakalı bir amblem bulunan platinyum, dikdörtgen bir madalyadır.

İlkel Savaşçı, Team Fortress 2yi ilk defa 17 Eylül 2007, 00:00 (UTC)'den 9 Ekim 2007, 23:59 (UTC)'ye kadar oyun yayınlanma öncesi beta testi aşamasında oynayanlara verildi.

Eşya açıklaması NB820 (İngilizce) tarafından Şapka Açıklaması Yarışması için yazılmıştır.

Güncelleme geçmişi

5 Mayıs 2010 Yaması

  • İlkel Savaşçı oyuna eklendi.
  • 10 Ekim 2007 tarihinden önceki Yaşlı Kurt rozetleri İlkel Savaçı rozetlerine çevrildi.

7 Mayıs 2010 Yaması

  • Rozet tarihi artık GMT olarak görüntüleniyor.

30 Eylül 2010 Yaması (Mann-Conomy Güncellemesi)

  • Belgelendirilmemiş Bu eşyaya topluluk-katkılı bir açıklama eklendi.

19 Kasım 2010 Yaması

Notlar

  • Aslında, madalyalar yayınlandığında, beta aşamasında oynayan oyuncular hiçbir madalya almadı Valve'ın eşya dağıtım algoritmasına yayınlanma öncesi beta faktörünü eklemeyi unutması sebebiyle. Fakat bu kısa sürede düzeltildi ve oyuncular Yaşlı Kurt madalyalarını aldı. İlkel Savaçı, 5 Mayıs 2010 Yamasıyle eklendiğinde, bunu hak edenlere verilmek üzere değiiştirildi.
  • Robin Walker'ın İlkel Savaşçı madalyasının üzerindeki tarih 23 Ağustos 1998'dir.[1] Bu tarih; Quake modu olan orijinal Team Fortressın ikinci doğum günüdür, önceden öne sürüldüğü gibi Robin'in işe alınma tarihi değildir. Tarih, GMT'den CDT'ye zaman çeviriminden dolayı asıl günden 1 gün öncesini gösterir. İlginçtir ki bu tarih, Robin'in işe alınma tarihi değil, ondan bir gün iki yıl öncesidir.

Galeri

Ayrıca bakınız

Referanslar