Profesör Speks

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Bu sana ders olsun.
Heavy bir yeni gelene yardım ettikten sonra.

Profesör Speks her sınıf tarafından giyilebilen bir aksesuardır. Bir lacivert, ince çerçeveli ve birbirince lastik bant ve ataçla bağlanmış gözlüktür, Profesörün Acayipliği'ndeki gözlüklerle özdeştir.

Bedava bir hesabı olan bir oyuncu hesabını Premium'a çevirmek için Mann Co. Mağazası'ndan bir eşya aldığında kimin onları Team Fortress 2 'ya tavsiye ettiğini seçme seçeneğiyle karşılaşır, bu kişi oyuncunun Steam arkadaş listesi yada oldukları sunucudan seçilebilir, eğer seçilen kişi Premium ise Professor Speks'le ödüllendirilir. Eğer Bedava hesabı olan bir kişinin Steam arkadaş listesi içinde ise, bedava hesabı olan bir kişiye Ücretli Hesaba Yükselt veren bir kişide Profesör Speks'le ödüllendirilir. free-to-play SSS sayfasında yazanın tam aksine, yeni oyunculara (eğitmenlik sistemi ile) eğitmenlik etmek Profesör Speks'i kazanmaya ön koşul değildir.

Bu eşyanın oyun içi çanta tanımlamasında: "Yardım Edilen Yeni Kullanıcılar: X" vardır, "X" sayısı kaç tane yeni oyuncuya yardım edildiğini gösterir. Bir kişi Profesör Speks'e zaten sahipse ikincisine sahip olamaz, ama "Yardım Edilen Yeni Kullanıcılar: X" sayısı artar.

Güncelleme geçmişi

23 Haziran 2011 Yaması (Über Güncellemesi)

  • Profesör Speks oyuna eklendi.

13 Ekim 2011 Yaması (Mann-eleksel Güncellemesi ve Satışları)

  • [Belgelenmemiş] Profesör Speks artık oyuncu öldüğünde cesetten düşüyor.

2 Ekim 2013 Yaması

  • Sniper'ın yakın dövüş alayını yaparken Profesör Speks'i şapkasıyla birlikte çıkarma hatası düzeltildi.

12 Kasım 2013 Yaması

  • [Belgelenmemiş] Garip niteliği eklendi.

Hatalar

  • DirectX 8 modunda Profesör Speks altın gibi görünür.

Galeri