Şanslı Evlat

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ve onlara sorduğunda, "Ne kadar vermemiz gerekiyor?" Oh, onlar sadece "Daha fazla! Daha fazla! Daha fazla!" diye cevap verir.
Şanslı Evlat'ın tanıtıcı yazısı

Şanslı Evlat Scout için yapılmış topluluk yapımı bir kozmetik eşyadır. Bu kozmetik eşya, esinlenerek yapılan Vietnam-Savaşı döneminde takılan M1 kaskıdır. Bir tarafında "KOŞMAK İÇİN DOĞMUŞ" yazısı vardır. Diğer tarafında ise, deri bir kayışla tutturulmuş dört tane tüfek mermisi, takım boyalı bir barış işareti ve işaretin üstünde RED takımında "RED OLMAK ÖLMEKTEN DAHA İYİDİR", BLU takımında ise "ÖLMEK RED OLMAKTAN DAHA İYİDİR" yazısı vardır.

Şanslı Evlat Steam Atölyesi'ne katkıda bulunmuştur.

Güncelleme Tarihi

27 Ağustos 2015 Yaması (Gun Mettle Güncellemesi)

  • Şanslı Evlat oyuna eklendi.

Ek Bilgiler

  • "Kırmızı Olmak Ölmekten Daha iyidir" ve "Ölmek Kırmızı Olmaktan Daha İyidir" sloganları Soğuk Savaş dönemine aittir. İlk öneri nükleer savaşta ölmektense (kırmızıyı) komünizmi kabul etmek; ikinci öneri ise karşıtıdır. Team Fortress 2'de ise, basitçe RED takımını açıklar.
  • "Koşmak için Doğmuş" aslında "Öldürmek için Doğmuş" sözünün değiştirilmiş halidir, "Full Metal Jacket" filmindeki Joker'in kaskı ve poster kaskına göndermedir.

Galeri

Ayrıca Bakınız