Piromani Güncellemesi

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Bu madde güncelleme ile gelen içerik içindir. Güncellemenin kendisi için 27 Haziran 2012 Yaması sayfasına bakınız.
Pyromania Update showcard.png
Üstteki yazıyı doğru okudunuz (herhalde): uzun zamandır beklenen Takım ile Tanışın serisinin son sınıf tanıtımı Pyro ile Tanışın üç günden daha kısa bir süre içerisinde geliyor ve bunu kutlamak için büyük bir güncelleme yapmaya karar verdik.

Ancak bu kararın neticesinde güncellemede ne yapacağımızı bulma sorunu ortaya çıktı. Neyse ki, şu anda bunu düşünüyorduk, birisi radyoyu açtı ve bilin bakalım hangi şarkı çalıyor? Bu doğru: 'Güvenlik Dansı'

Biz "oldukça akılda kalıcı bir şarkı" dedik. "Bunu kim söylüyor?" şey peki, sizi üzmek istemiyoruz bu yüzden bunu buraya yazmayacağız, ancak 'Güvenlik Dansı' şarkısını yazan grubun şimdiye kadar duyduğumuz akla sığmayacak derecede rahatsız edici isme sahip olduğunu söylemek yeterli.
TF2 Resmi Sitesi

Piromani Güncellemesi, Team Fortress 2 de yayınlanmış olan büyük içerik güncellemelerinden biridir ve 27 Haziran 2012'de yayınlanmıştır, ayrıca güncellemenin yanı sıra Takım ile Tanışın serisinin son tanıtım filmi Pyro ile Tanışın da yayınlanmıştır.

Duyurular

Piromani Güncellemesi sayfası resmi olarak 25 Haziran 2012'de TF2 Resmi Blog'da "Piromani: Birinci Gün" gönderisinde duyurulmuştur ve Pyro ile Tanışın'ın yayınlanışı için geri sayım sayacı eklenmiştir.

Birinci gün

Piromani Gücellemesinin yayınlanmasıyla birlikte yeni bir oyun modu Özel Teslimat ve modla birlikte bu modun yeni haritası Doomsday ve ayrıca ilgili 11 başarım eklenmiştir. Sayfanın altına Muz Kabuğu eklenmişti ve bir bağlantı içeriyordu, tıklandığında kişi ARG ile ilgili yazılara ve resimlere yönlendiriliyordu.

Haritalar

Ana madde: List of maps/tr
İsmi Resmi Oyun modu Dosya ismi
Doomsday Sd doomsday ingame 1.jpg Özel Teslimat
Australium neutral idle.png
sd_doomsday

İkinci Gün

Sayfanın altında "Captain Dan's Military Surplus Soup" yazılı buruşuk bir teneke kutu bulunur ve bir bağlantı içerir, tıklamak "Soldier Needs A Home," adında kısa bir hikayeye yönlendirir, hikaye Soldier'ın büyücü Merasmus tarafından kovulduktan sonra yaşamak için başka bir yer aradığıyla ilgilidir ve hikayenin yazılma tarzı Dr. Seuss adlı yazar ile benzerdir. Sayfada Scout, Soldier ve Sniper için yeni eşya setleri ve daha önceden bahsedilen Kavurucu Atış silahının, özellikleri yazmaktadır.

Sınıf setleri

Ana madde: Item sets/tr
Halk Düşmanı Baby Face's Blaster Bebek Yüzlünün Ateşleyicisi
Pretty Boy's Pocket Pistol Tatlı Oğlanın Cep Tabancası
Fed-Fightin' Fedora Federal Düşmanı Fötr Şapka
Dillinger's Duffel Dillinger'ın Çantası
Çöp Tutkunu Beggar's Bazooka Keretanın Roketatarı
Helmet Without a Home Evi Olmayan Başlık
Captain's Cocktails Kaptanın Kokteylleri
Şehirli Profesyonel Hitman's Heatmaker Suikastçinin İmzası
Cleaner's Carbine Temizleyicinin Kısa Tüfeği
Liquidator's Lid Katilin Başlığı

Silahlar

Ana madde: Weapons/tr
Scorch Shot Kavurucu Atış

Üçüncü Gün

Pyro ile Tanışın yayınlanmıştır. Source Filmmaker duyurulmuştur (beta sürümü şeklinde). Valve Mağazasına şişirilebilir Tek Boynuzlu Balon At adlı yeni bir oyuncak eklenmiştir. Sipariş edildiğinde oyun için ilgili kozmetik eşyayı kazanmak için bir kod ile birlikte gönderilir. Adult Swim tarafından sınırlı sayıda Robot Tavuk şapkası hayranlar için çıkmıştır. Ayrıca Gökkuşağı Üfleyici, Lolikopart, Alevli Bongolar ve Şeytani Orkestra yayınlanmıştır. Güncelleme yayınlandıktan sonra Yanmış Anahtar ve Kül Yığını dahil birçok yeni eşya eklenmiştir.

Silahlar

Rainblower Gökkuşağı Üfleyici
Lollichop Lolikopart

Kozmetik eşyalar

Ana madde: Cosmetic items/tr
Burning Bongos Alevli Bongolar
Infernal Orchestrina Şeytani Orkestra
Bird-Man of Aberdeen Aberdeen Kuşçusu
Apparatchik's Apparel Kodaman Gömleği
Idea Tube Fikir Tüpü
Gentleman's Ushanka Centilmen Kalpağı
Business Casual Gündelik İş Adamı
HazMat Headcase Tehlikeli Madde Başlığı
Balloonicorn Tek Boynuzlu Balon At
Pyrovision Goggles Pyrogöz Gözlüğü
Gentle Munitionne of Leisure Aylaklığın Kibar Roketlisi
Robot Chicken Hat Robot Tavuk Şapkası

Araçlar

Ana madde: Tools/tr
Scorched Crate Yanmış Kutu
Scorched Key Yanmış Anahtar

Duyuru öncesi göndermeler/referanslar

Ana madde: ARG/tr#Piromani

Güncelleme resmi olarak 27 Haziran 2012'de duyurulmuş olsa da bunun öncesinde Valve tarafından güncellemenin habercisi olarak çeşitli göndermeler yapılmıştır.

Gizemli Hazinelerin 19 Haziran 2012 Yamasına eklenmesi ve Pyro tarafından yazılan bir blog yazısı geniş çapta bir ARG'ye (genel olarak oyunlardaki detay ve ipuçlara dikkat ederek sonuca ulaşmak) yol açtı.

Güncelleme Galerisi

Duvar kağıtları

Ek bilgiler

  • Eğer güncelleme sayfasındaki "Pyromania" yazan animasyonlu afişin yazı kaynağını görüntülerseniz, alternatif yazıda (alt text) "Happy 25th birthday animated gif! (25'inci yaş günün kutlu olsun animasyonlu gif!)" yazdığını görebilirsiniz. GIF dosya formatı Compuserver şirketi tarafından Haziran 1987'de yayınlanmıştır.

Dış harici bağlantılar