Fortunate Son

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
And when you ask 'em, "How much should we give?" Oh, they only answer "More! More! More!"
Fortunate Son publicity blurb

Fortunate Son je komunitou vytvořený kosmetický předmět pro Scouta. Je to M1 helma (Anglicky) z období války ve Vietnamu s frází "BORN TO RUN" (NAROZEN PRO BĚH) napsánou na straně. Na druhé straně jsou připevněny čtyři náboje do pušky pomocí koženého pásku s týmově zbarvenou plackou s logem míru a sloganem "BETTER RED THAN DEAD" (LEPŠÍ RUDÝ NEŽ MRTVÝ) nebo "BETTER DEAD THAN RED" (LEPŠÍ MRTVÝ NEŽ RUDÝ).

Fortunate Son byl přidán na Steam Workshop.

Minulé změny

Patch z 27. srpna 2015 (Gun Mettle Update)

  • Fortunate Son byl přidán do hry.

Drobnosti

  • Fortunate Son (Anglicky) je píseň od kapely Creedence Clearwater Revival. Tato píseň byla použita ve filmu "Olověná vesta" (Anglicky), helma na filmovém plakátu je inspirací pro tento předmět.
  • "BETTER RED THAN DEAD" (Anglicky) (LEPŠÍ RUDÝ NEŽ MRTVÝ) a "BETTER DEAD THAN RED" (LEPŠÍ MRTVÝ NEŽ RUDÝ) je dvojce protichůdných sloganů z doby Studené války. První nabádá lid aby podporoval komunismus ("red" rudí) než zemřít v nukleární válce. Druhý slogan tvrdí přesný opak. V kontextu Team Fortress 2, fráze odkazuje na RED tým.
  • "Born to run" (Zrozen k běhání) je upravená fráze "Born to kill" (Zrozen k zabíjení), která je napsána na helmě z plakátu pro film z období války ve Vietnamu Olověná vesta (Full Metal Jacket). Born to Run je také název alba od Bruce Springsteena (stejně jako singl z tété desky). Vyšla v roce 1975, což je několik let po událostech v Team Fortress 2.

Galerie

Zhlédněte také