Barely-Melted Capacitor

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Whoo, that was close.
Engineer finding his mostly unaffected treasure

Barely-Melted Capacitor je kosmetický předmět. Nápis na něm říká '6.22V1800'. Stejně jako Glitched Circuit Board, tento předmět nezmění vzhled žádné herní třídy. Společně s Fireproof Secret Diary, tento předmět nebyl viditelně postižen Pyromania Updatem, a nebyl odebrán v Patch z 11. července 2012.

Byl původně přidán v Patch z 19. června 2012, jako Damaged Capacitor, a craftovací ingredience. Po Patch z 11. srpna 2012, Barely-Melted Capacitor se stal Miscellaneous předmětem (když byly kosmetické předměty známé jako miscellaneous).

Od neznámého data, provedení High five s jiným hráčem, ať už mají jiný Capacitator nebo ne, způsobí napsání zprávy v podobě "...walks in to a bar" vtipu ukázanému v chatu [1].

Historie aktualizací

Patch z 19. června 2012

  • [Nezmíněno] Damaged Capacitor byl přidán do hry.

Patch z 20. června 2012

Patch z 27. června 2012

  • [Nezmíněno] The Damaged Capacitor je jedním ze dvou Mysterious Treasures, společně s Secret Diary nebyly spáleny do malé hromádky popela. Byl přejmenován na Barely-Melted Capacitor, a není už jedním z ingrediencí pro craftování Pile of Ash.

Patch z 11. srpna 2012

  • [Nezmíněno] Barely-Melted Capacitor je teď miscellaneous předmět, použitelný všemi třídami.

August 11, 2012 Patch #2

  • [Nezmíněno] Barely-Melted Capacitor už nemůže být použit v obou miscellaneous slotech zároveň.

Patch z 10. července 2013

  • [Nezmíněno] Aktualizován typ Barely-Melted Capacitoru z "Ash" na "Capacitor".

[Neznámé datum]

  • Odebrán text píšící "... walks into a bar" při provádění High Five.

Chyby

Drobnosti

  • Používání Eliminating The Impossible setu změní popis Damaged Capacitatoru na citát " in such places, and ...", s náhodnými odstraněnými znaky, což je součástí krátkého příběhu "The Adventure of the Copper Beeches", části kolekce The Adventures of Sherlock Holmes. Při kombinaci s jinými předměty z Patch z 19. června 2012 celý citát píše "Think of the deeds of hellish cruelty, the hidden wickedness which may go on, year in, year out, in such places, and none the wiser."
  • Blog post byl vytvořen Pyrem na Oficiální Stránce TF2 v Červnu 22., 1500 EDT. Toto datum odpovídá větší sadě čísel na Damaged Capacitoru.
  • Menší sada čísel podél spodu capacitoru píše 07180125. Rozpůleno na čtyři a přeloženo na písemna (A = 1, B = 2, atd.), píše "GRAY".

Galerie

Originální předmět

Backpack Damaged Capacitor.png

Damaged Capacitor
( Level 1 Capacitor)
How did it get damaged? Who damaged it? What is a capacitor? Better get your tickets ready, because the mystery train is leaving the station. Or did it already leave? Another mystery!

Odkazy