Gift Wrap

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Alright, yeah, that's— naw, that's a pretty good job.
Scout on gift-wrapped items

Gift Wrap je nástroj používaný k zabalení libovolných předmětů, takže mohou být odeslány vybraným hráčům. Některé normálně nesměnitelné předměty mohou být směněny zabalené. Gift Wrap je možno zakoupit v Mann Co. Store nebo nalezeno v sérii #8 Mann Co. Supply Crates.

Názorná ukázka

Popis

Gift Wrap může být použito k zabalení předmětu jako dárek pro další hráče, a doručeno hráčům, kteří jsou offline. Předměty, které nelze normálně směnit mohou být zabaleny použitím gift wrapu. Po použití se vytvoří "Carefully Wrapped Gift" a v procesu balení se zničí nástroj, jelikož je pouze jednorázový.

Po otevření dárku, má darovaný předmět v popisu indikaci kdo jej odeslal a datum obdržení. After the gift is opened, the gifted item will have a description indicating who sent the gift and the date received. Příjemce daru nemůže znovu dárek odeslat někomu jinému jelikož akce 'Send Gift' bude nahrazena akcí 'Unwrap'.

Minulé změny

Patch z 6. října 2010

  • Darované předměty jsou nyní craftovatelné a směnitelné.

Patch z 18. října 2010

  • [Nezmíněno] Gift Wrap byl přidán do hry

Patch z 27. října 2010 (Scream Fortress)

  • Přidán Gift Wrap do prodejny

Drobnosti

Carefully Wrapped Gift
  • Před záplatou z Patch z 29. října 2010, použití Gift Wrap na předměty je dělalo plně směnitelnými (poté co jej příjemce otevřel), bez ohledu na jeho předchozí směňovací schopnosti. Další závada opravena touto záplatou bylo jméno předmětu, která se nezobrazovalo správně v popisu zabaleného dárku; bylo uvedeno, že obsahují TF_WEAPON_BAT, bez ohledu na co byl Gift wrap použit.
  • Byla zde také vzácná závada před záplatou z Patch z 29. října 2010 kde občas hráč dostal dva stejné darované předměty. Po záplatě, všechny duplicitní dárky zůstaly, ale pokud dárek byl otevřen po záplatě, předměty byly odstraněny
  • Je možné, že vlastnosti zabaleného dárku se ztratí během craftování. Například craftování 18 nesměnitelných, ale darovatelných, achievementových zbraní obvyklým způsobem, vede k jednomu nesměnitelnému a nedarovatelnému, Refined Metalu.
  • Carefully Wrapped Gift sdílí stejný model s Secret Saxton, ačkoliv má různý balicí papír a Destription Tag s razítkem loga TF2.