Dueling Mini-Game

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
At the end of the day, long as there's two people left on the planet, someone is gonna want someone dead.
The Sniper

Dueling Mini-Game je nástroj, který dovoluje hráči vyzvaz dalšího hráče na duel. Tento předmět je limitován na 5 použití. Jeho backpack je zobrazena jako dva týmově zabarvené, skřížené Ambassadory.

Tento předmět je oblečen v akčním slotu třídy, kterou hráč právě používá, nebo může být aktivována z backpacku vybráním předmětu a kliknutím na tlačítko Use při připojení na server. Pokud je aktivován, hra se zeptá, zda hráč chce vyzvat někoho z seznamu přátel, který musí hrát Team Fortress 2 ve stejný čas, nebo někoho na serveru. Oznámení vyskočí při aktivaci výzvy, a vybraný hráč zvolí buď potvrzení nebo odmítnutí výzvy. Po přijmutí duelu, bude možnost uzamčení obou hráčů do stejné třídy po celou dobu hry. Jestliže hráč vyzve někoho na serveru, všichni hráči hrající na serveru uvidí oznámení o výzvě. Hráč může být pouze v jednom duelu, ale může být více duelů na jednom serveru.

Pokud oba hráči přijmou, duel začne. Tento předmět nebude spotřebován pokud hráč odmítne duel. Kdokoliv má více bodu na konci kola, duel vyhrál. Zabití a asistence proti oponentovi, zahrnující "finished off" připsané zabití, jsou za 1 bod.

Množství předmětu není sníženo pokud, server změní level, nebo je skóre 0-0 na konci kola. Ale v případě, že jiných nerozhodných skóre (např. 1-1 nebo 5-5) se předmět spotřebuje.

Při přijmutí nebo odmítnutí duelu, zapojené třídy mohou pronést speciální reakce.

Žebříček duelů je zde, tento seznam zobrazuje hráče s nejvíce vyhranými duely.

Hraní

Cílem je získat Duel Body zabíjením oponenta nebo asistováním u jeho smrti. Hráčův oponent má nad hlavou ikonu pro rozeznání, tato ikona je podobná té dominační. Tabulka výsledků se také změní, ukazuje počet Duel Bodů každého hráče, nahrazením obvyklých informací. Kromě toho jsou obě strany oznámeny při každém skórovaném bodu.

Kdokoliv má více duel bodů na konci kola, vyhrává. Případně pokud jeden z hráčů opustí server nebo změní tým, jeho soupeř vyhrává, bez ohledu na to zda se vrátí nebo změní zpět (zahrnuje použití 'retry' konzolového příkazu).

Dueling Mini-Game je zrušen, pokud je jeden z hráčů kopnut, server se restartuje nebo se změní mapa, duel pokračuje, i když hráči hlasovali pro restartování mapy. Pokud ani jeden z hráčů neskóruje zabití nebo asistenci (nerozhodně 0-0) proti druhému hráči do konce kola, Dueling Mini-Game není použita. Je-li však duel nerozhodně jinak než 0-0 na konci kola, je nerozhodná situace zaznamenána do hráčovy statistiky a Dueling Mini-Game předmět není vrácen.

Zvukové podněty

Doplněné třídními reakcemi.

Výherní odznaky

Bez ohledu na výsledku, po dokončení prvního duelu, hráč obdrží Bronze Dueling Badge. Úroveň odznaku bude stoupat s každým vyhraným desátým duelem. Když se toto stane, hráč obdrží náhodný předmět a další "Dueling Mini-Game" s 5 použití. Tyto předměty jsou oznámeny serveru jako "%playername% obdržel: %itemname%", spíše než obvyklá "has found" šablona. Na úrovních 25, 50, a 75 se odznaku zvýší kvalita. Poté co se tak stane, odznak pokračuje ve zvyšování své úrovně na 100, ale nebude se již měnit. Duelové odznaky momentálně ukazují pouze výhry, ne prohry.

Level 1
(hraní duelu)
Bronze Dueling Badge Bronze Dueling Badge
Level 25
(240 vítězství)
Silver Dueling Badge Silver Dueling Bandge
Level 50
(490 vítězství)
Gold Dueling Badge Golden Dueling Badge
Level 75
(740 vítězství)
Platinum Dueling Badge Platinum Dueling Badge

Ukázka

Minulé změny

Patch z 30. září 2010 (Mann-Conomy Aktualizace)
 • Dueling Mini-Game byly vydány.

Patch z 6. října 2010

 • Běhen duelu, položku Dueling Mini-Game použitou pro zahájení duelu, nebylo možno smazat, směňovat nebo craftovat. Duel nyní padá s 5 použitími.

Patch z 3. listopadu 2010

 • Opravena chyba, která znemožňovala Mac uživatelům dostávat herní oznámení o předmětech, duelech atd.

Patch z 17. prosince 2010

 • Přidán žebříček ke sledování výher duelů.

Patch z 22. prosince 2010

 • Pokud kolo není plně spuštěno, duel nemůže být zahájen.
 • Vyzvání někoho kdo vás již vyzval, automaticky zahájí duel .
 • Pokud vás serverový plugin nutí změnit tým, duel je vrácen zpět pro další použití.

Patch z 3. ledna 2011

 • Oznámení výsledků duelů se nyní ukazuje ve výhercově Steam avataru.

Patch z 14. dubna 2011 (Bez-čepicová Aktualizace)

 • Přidány třídně specifické duely.

Chyby

 • Je-li protivník kopnut ze serveru, mini-hra bude ukončena a vrácena nehledě na výsledku.
 • Pokud jsou po zahájení duelu rozhozeny týmy tak, že duelisté mohou být ve stejném týmu, duel není ukončen.

Drobnosti

 • Jestliže je odznak smazán, hráč obdrží nový po absolvování dalšího duelu. Nový odznak bude mít stejné statistiky jako ten starý ale nové "datum obdržení".
 • Unikátní třídní reakce při inicializaci duelu jsou vlastně staré - hlasové klipy, které zůstaly nevyužité - v některých případech i po dobu několika let do zavedení mini-her.
 • V rozhovoru s Gabe Newellem bylo uvedeno, že Dueling Mini-Game odklání od úplné představy herního módu. Gabe Newell také naznačil možnost přidání dalších mini-her v budoucnu. [1]

Galerie

Zhlédněte také

Reference