Something Special For Someone Special

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
It's ring-shaped, it's gift-wrapped, it's basically useless, and it's really expensive ($100!). In short, it's the most accurate simulation of an actual Valentine's Day gift ever made available to the public.
TF2 Team

Something Special For Someone Special je speciální předmět. Vypadá jako stříbrný prsten s diamantem posazený v modro-fialové krabičce s šedým vnitřkem. Tradičně znám jako zásnubní prsten.

Something Special for Someone Special byl přidán do hry přes Steam Workshop, pod jménem "Engagement Ring".

Funkčnost

Při zakoupení Something Special For Someone Special v Mann Co. Obchodu, hráč také obdrží gift wrap a name tag pro použití na tento předmět. Předmět může být odeslán osobě dle hráčova výběru. Příjemce pak obdrží notifikaci, upozorňující jej na požádání o ruku. Jestliže je návrh akceptován, objeví se na všech serverech zpráva jako upozornění v hlavním menu, oznamující jména odesílatele, příjemce a jméno prstenu.

Dárek se poté změní na pár zlatých prstenů s velikými diamanty. Tyto prsteny lez nosit všemi třídami jako postranní předmět se jmény odesílatele a příjemce vepsanými v popisu předmětu. "Trvalé pouto mezi [odesílatel] a [příjemce], navždy spolu. XoXoX"

Backpack Something Special For Someone Special.png
Something Special For Someone Special
( Level 100 Ring)
Trvalé pouto mezi [odesílatel] a [příjemce], navždy spolu. XoXoX

Galerie

Minulé změny

Patch z 19. prosince 2011

  • [Nezmíněno] Předmět byl přidán do herních souborů.

Patch z 14. února 2012

  • Something Special For Someone Special byl přidán do hry.