Coś specjalnego dla kogoś specjalnego

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Jest w kształcie pierścionka, jest zapakowany, jest praktycznie bezużyteczny, i jest bardzo drogi ($100!). W skrócie, jest to najbardziej dokładne odwzorowanie prezentu na Walentynki jakikolwiek został zrobiony.
Oficjalna Strona TF2

Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego jest narzędziem, przypominającym srebrny duży diament usytuowany w pierścieniu siedzącym w niebieskofioletowym pudełku z jasnoszarym wnętrzem, jest on kojarzony z tradycyjnym pierścieniem zaręczynowym.

Po użyciu, narzędzie zamieni się w przedmiot kosmetyczny który może być założony przez wszystkie klasy w grze.

Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego zostało dodane do Warsztatu Steam.

Funkjonalność

Gdy Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego zostanie kupione z Sklepu Mann Co., gracz otrzymuje Zestaw do Pakowania i Etykieta z nazwą do użycia na przedmiocie. Gdy podarunek został spakowany, prezent może zostać dany graczowi którego się wybierze. Gdy Odbiorca dostanie powiadomienie o oświadczynach, może on jest zaakceptować, bądź odrzucić. Jeżeli oświadczyny zostaną zaakceptowane, wiadomość zostanie rozesłana po wszystkich serwerach, oraz pojawi się notyfikacja w głównym menu, mówiąca o imionach zaręczonych i nazwie pierścionka.

Akceptowanie Oświadczyn

Narzędzie zostaje zużyte i przekształca się w parę złotych pierścionków z ogromnym diamentem, jeden dla osoby która wysłała prezent i drugi dla osoby która go otrzymała, jest on noszony przez wszystkie klasy jako przedmiot kosmetyczny z ich imionami wypisanymi w opisie: "Nieprzemijająca więź zobowiązania pomiędzy [osobą wysyłającą] i [osobą otrzymującą], na wieki wieków. XoXoX". Pierścionki nie mogą zostać zapakowane z powrotem oraz nie można zmienić ich nazwy.

Odmawianie Oświadczyn

Aktualnie, jest to niemożliwe by odmówić dostania prezentu. Gdy gracz wyśle zapakowany pierścionek w postaci prezentu, jedyne opcje dla drugiej osoby to albo zaakceptować prezent albo go usunąć.

Jedynie Pomoc Steam może przywrócić wysłany pierścień do plecaka osoby wysyłającej gdy ten zostanie usunięty.

Dostarczony Przedmiot

Backpack Something Special For Someone Special.png

Coś specjalnego dla kogoś specjalnego
Pierścień poziomu 100
Nieprzemijająca więź zobowiązania pomiędzy [osobą wysyłającą]
i [osobą otrzymującą], na wieki wieków. XoXoX

( Nie można wymienić, sprzedać ani przetworzyć )

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 grudnia 2011

  • [Nieudokumentowane] Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego zostało dodane do plików gry.

Aktualizacja z 14 lutego 2012

  • Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego zostało dodane.

Aktualizacja z 11 czerwca 2012

  • Nareperowane niewidzialność Szpiega nie działającą poprawnie z założonym Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego.

Aktualizacja z 4 września 2012

  • Zmieniono dzwięk w plecaku dla Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego.

Bugi

  • Jest to możliwe by założyć ten przedmiot w dwóch slotach kosmetycznych na raz. Jeżeli Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego jest niezałożone, inne również nie bedą.
  • Jeżeli jakiekolwiek Halloweenowe czary zostały nałożone na pierścień, nie można go usunąć.

Ciekawostki

  • Po Aktualizacja z 29 lutego 2016, osoby kupujące Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego ciągle by dostawały Zestaw do Pakowania; lecz, przez to, że pierścień był niewymienialny, nie można było go zapakować (z powodu, że Zestaw do Pakowania przyjmuje jedynie wymienialne przedmioty), przez co nie można było go wysłać odbiorcy.
    • Później, Valve nareperowało błąd z Coś Specjalnego Dla Kogoś Specjalnego by mógł zostać wysłany przez Wymianę Steam, reszta procesu się nie zmieniła.

Galeria