Broszka Kostki Towarzyszącej

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Broszka Kostki Towarzyszącej (oryg. Companion Cube Pin) jest promocyjnym przedmiotem ozdobnym dla wszystkich klas. Jest to portal w kolorze drużyny z unoszącą się w nim Obciążeniową Kostką Towarzyszącą z gry Portal.

Broszka Kostki Towarzyszącej w jakości oryginał została przyznana graczom, którzy zakupili w przedsprzedaży na platformie Steam grę Portal 2 przed 19 kwietnia 2011 oraz od 15 kwietnia 2011 do 19 kwietnia 2011.[1]

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 listopada 2010

  • [Nieudokumentowane] Broszka Kostki Towarzyszącej została dodana do gry.

Aktualizacja z 2 grudnia 2010 #1

Aktualizacja z 20 kwietnia 2011

  • Wszystkie Broszki Kostki Towarzyszącej graczy, którzy otrzymali je poprzez zakup w przedsprzedaży gry Portal 2 zostały zaktualizowane do jakości oryginał i mogą teraz być wymieniane.

Aktualizacja z 17 września 2014

Uwagi

Ciekawostki

  • Broszka Kostki Towarzyszącej została oryginalnie przyznana w jakości unikat, ale została później zmieniona na jakość oryginał krótko po wydaniu gry Portal 2.
  • Cztery Broszki Kostki Towarzyszącej w jakości klasyk zostały przyznane testerom gry Portal 2 na PAX 2010 przed oficjalnym wydaniem gry.[2]
    • Piąta Broszka Kostki Towarzyszącej w jakości klasyk została przyznana innemu graczowi z nieznanych przyczyn.
    • Po wygraniu aukcji charytatywnej Child's Play, gracz Vulcnor otrzymał specjalną Broszkę Kostki Towarzyszącej w jakości unikat.

Galeria

Zobacz też

Przypisy