Seal Mask

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
'Ey, is somebody keepin' track of my heads batted in?
The Scout on seal clubbing

Seal Mask je kosmetický předmět pro všechny třídy. Je to papírová maska zobrazují tvář tuleně s nahrubo přilepenými vousky lepící páskou. Při nošení s Demomanem, tuleňovo levé oko je zalepeno.

Tento předmět může být nošen pouze během Halloweenu nebo úplňku; v jiných obdobích se nezobrazí ve hře, pokud nemá server zapnutý Halloweenský mód. Předmět může být vybaven, ale ve hře není vidět.

Historie Aktualizací

Patch z 27. října 2011 (Very Scary Halloween Special)

  • Seal Mask byl přidán do hry.

Patch z 15. prosince 2011 (Australian Christmas 2011)

  • Odstraněna oblast pro nošení předmětu "klobouk".

Drobnosti

  • Popis předmětu odkazuje na vybíjení tuleních mláďat (Anglicky), kontroverzní pytlácká metoda prováděna v několika zemích a často citována organizacemi pro práva zvířat.
  • Maska je založena na příspěvku na Steam uživatelském fóru[1] týkající se Výprodeje letního kempu. Příspěvek říká, "the SUMMER SEAL ,WILL BEGIN soon????" ("LETNÍ TULEŇ ,ZAČNE BRZO????) Od doby tohoto příspěvku se tuleni ukázali v několika propagačních obrazcích na výprodej. Maskot pro Steam Halloweenský Výprodej je zobrazen s Seal Maskou jako odkaz na toto vlákno. [2][3][4]
  • Jako několik dalších Halloweenských klobouků, Seal Mask odkazuje na Halloween, který se udál 31.října.

Galerie

Související zboží

Reference

  1. http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?p=23075473#post23075473
  2. http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=26071263&postcount=5 Příspěvek od BurtonJ odkazující na příspěvek "SUMMER SEAL" ("LETNÍ TULEŇ").
  3. http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=26088258&postcount=38 Další příspěvek od BurtonJ, ze kterého byly záhy odstraněny odkazy. Toto je citace toho příspěvku.
  4. http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=26095140&postcount=77 BurtonJ potvrzujcí, že Seal Mask je reference na tento příspěvek.