Bombinomicon

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Tento článek je o postranním předmětu. Pro komiks, zhlédněte Bombinomicon (komiks).
Oh, the MAGICIAN said not to. Wow, I'm sorry, that changes everything. I didn't realize some old idiot in a dress told you not to read something.
Bombinomicon on gazing upon evil tomes

Bombinomicon je postranní předmět pro všechny třídy. Je to kniha vázána v kůži s červeně svítícími očima a týmově zbarvenou ikonou demomanovy třídy na "čele". Uprostřed knihy je velké krvavé kolo s rozeklanými zuby svírající kreslenou bombu. Při smrti hráče nesoucího tento odznak se jeho části těla rozletí po okolí ve velké fialové nebo zlaté explozi.

Tento odznak je udělen hráčům, kteří získali Dive Into a Good Book achievement při cestě na Ostrov s kořistí skrz portál, který se objevil po poražení MONOCULUSE a sebráním Bombinomiconu ležícího zde v kleci. Bombinomicon může být udělen více hráčům, kteří splnili výše uvedené specifikace. Na rozdíl od ostatních Halloweenských předmětů, není nošení Bominomiconu omezeno pouze na svátky. Efekt exploze se zobrazí vždy, nehledě na dobu, nicméně změní se v závislosti na den. Při úplňku nebo Halloweenu bude exploze fialová, zatím co po zbytek roku bude exploze zlatá.

Názorná ukázka

Související achievementy

Monoculus angry.png Eye-chievement

Dive Into a Good Book
Dive Into a Good Book
Dostaň se na Ostrov s kořistí a vezmi si svou odměnu!

Minulé změny

Patch z 27. října 2011 (Very Scary Halloween Special)

  • Bombinomicon byl přidán do hry.

Patch z 28. října 2011

  • [Nezmíněno] Aktualizovány efekty rozptýlení na Bombinomiconu.

Patch z 22. listopadu 2011

  • [Nezmíněno] Aktualizován efekt Bombinomiconu, aby používal zlaté částice mimo Halloween.

Patch z 11. ledna 2012

  • Bombinomicon již nadále netřepe obrazovkou a má prodlevu před explozí, takže Snipeři, Spyové a další třídy mají nyní lepší zpětnou vazbu o skutečné příčině smrti.

Chyby

Drobnosti

  • Bombinomicon v podsvětí Eyeductu má na hřbetu knihy napsáno, že se jedná o 15 edici a na zadní straně spolu s cenovkou $6.66 následující text.


Inked in the blood, bound in the hide and written on the stolen paper of British kings! With over 400 pages of spells, enchantments, recipes and anecdotes about blowing things up, the Bombinomicon is a must-have for the practicing explosives aficionado and demolitions expert alike. Now in its fifteenth printing, every copy of the Bombinomicon is guaranteed to be possessed by an angry talking ghost.


"If ye gaze at one tome this year, MAKE IT NOT THIS ONE" - Merasmus the Magician

"Unputdownable! This book's jaws are like a vice." - Gravel Pit Arts Monthly

"If you like the dark arts and explosions, this might very well be the best book you read all year." - Demolition Gazette

  • Jméno "Bombinomicon", je spojení slov Bomb a Necronomicon, toto je reference na fiktivní knihu kouzel z filmu The Evil Dead, která také měla tvář, byla vázána v mase a psána krví. Jméno knihy z filmu bylo převzato z práce H. P. Lovecraft, kde byla kniha kouzel stejného názvu.
  • Uvnitř Bombinomiconu z Eyeductu jsou skryté stránky zobrazující na první stránce monstrum nesoucí Demomanův pásek, na další straně pak Demomanův třídní žeton.

Galerie