Spirit Of Giving

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
We strapped an actual decommissioned Soviet-era x-ray machine to several team members' chests, and trust us, the science checks out: The people in our experiment with the biggest hearts were in fact the nicest guys on staff. How do we know? You should have seen how many people showed up at their funerals.
TF2 Team on generosity

Spirit Of Giving je postranní předmět pro všechny třídy. Je to malý šedý rentgenový přístroj, připevněný na hráčově hrudníku. Přístroj má zelenou, fosforeskující obrazovku zobrazující bijící srdce.

Tento předmět stopuje počet dárků distribuovány hráči přes Secret Saxton, Piles o' Gifts, Random RoboKey Gift a Piles of RoboKey Gifts. Každý darovaný dárek zvětší zobrazené počítadlo.

Hodnosti

Stávající titul hodnosti utvoří předponu před jménem předmětu, např. Spirit Of Giving se třemi darovanými dary bude pojmenován "The Competent Contributor's Spirit Of Giving". Tento proces je podobný procesu strange zbraní. Se změnami jména předmětu se bude měnit i velikost srdce uvnitř přístroje. Z čehož vyplývá, že srdce nebude viditelné pokud hráč nedaroval žádný dárek.

Ačkoliv Pile o' Gifts má limit darování 23 dárků hráčům na serveru v jednom použití, počítadlo se zvětší pouze o počet distribuovaných dárků. Takže pokud je na serveru připojených 10 hráčů, nepočítaje s uživatelem, bude rozdáno 10 dárku a počítadlo se navýší o 10.

Rank Počet rozdaných dárků Název
0 0 The
1 1 Baseline Benefactor's
2 3 Competent Contributor's
3 7 Adequate Altruist's
4 12 Satisfactory Santa's
5 20 Sufficient Samaritan's
6 28 Distinguished Donator's
7 37 Dynamic Do-Gooder's
8 47 Consumate Contributor's
9 57 Baron of Bequeathment's
10 68 Lord of Largesse's
11 79 Chieftain of Charity's
12 91 Generalissimo of Generosity's
13 104 Bigshot Benefactor's
14 120 Caesar of Pleasers'
15 138 First-Class Philanthropist's
16 158 Humanitarian Hotshot's
17 179 Selfless Samaritan's
18 210 Uber-Altruist's
19 250 Saxton's Own

Minulé změny

Patch z 21. prosince 2011

  • Spirit Of Giving byl přidán do hry.

Patch z 8. března 2012

  • Nyní může být na Spirit Of Giving použit Name Tag.

Chyby

  • Zelená část obrazovky na modelu je viditelná i když je hráč cloaknut se Spyem.
  • Při zobrazení na obrazovce s výběrem tříd nebo v obrazovce s vybavením se srdce nemusí zobrazit ve správné velikosti a zobrazí jinou velikost srdce, kterou hráč získal.
  • Mann Co. Catalog popisuje zvyšování hodností, jako zvyšování počtu vyhraných duelů z Dueling Mini-hry, namísto darováním dárků.
  • Chyba Secret Saxtonu způsobuje, že uživatel předmětu obdrží dárek, i když je server plný. V dárku sice nebude žádný předmět, ale stále bude započítan do Spirit Of Gift Giving počítadla. [zdroj?]

Drobnosti

  • hypertrofická kardiomyopatie je lékařský výraz pro zpevňování a růstu srdce.
  • Nejmenší částku, jakou může hráč utratit za samotné Secret Saxtony (nepočítaje s Secret Saxtony obdržené výměnou) k zvýšení úrovně tohoto předmětu je $247.50 / £147.50 / 185. Nejmenší částku, jakou může hráč utratit za samotné Piles O' Gifts (předpokládaje, že je použit vždy na serveru, který je plně obsazený 24 hráči) k zvýšení úrovně tohoto předmětu na jeho maximum je $219.89 / £164.89 / 164.89.
  • Při oblečení toho předmětu Pyrem, Medicem nebo Scoutem je tento předmět umístěn na pravé straně hrudi, přičemž lidské srdce je umístěno více na levé straně.
  • Při prvním vydání tohoto předmětu, jej hráči obdrželi jako krabici bez textur, která nešla obléct.

Galerie

Zhlédněte také