Operation Titanium Tank

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Operation Titanium Tank byla komunitní Mann vs. Machine soutěž ve tvorbě misí a tour pro již zmíněný herní mód. Událost byla pořádána Potato's Custom MvM Servery (Anglicky) od 17. listopadu 2017 do 22. srpna 2018.

Druhý ročník soutěže (Anglicky) zvaný Operation Titanium Tank: Reforged se konal od 9. července 2020 do 30. září 2020 na podporu charitativní organizace IRONAID.

První ročník soutěže (2017)

První část události byla soutěž ve tvorbě misí. Každý soutěžící s platným "popfile" (je nutno dodat, že účastnící soutěže mohli vytvořit více než 1 misi) před 1. lednem 2018 obdržel medaili události, zatímco šest celkově nejlepších misí bylo zkompilováno do velké komunitní tour "Titanium Tank", která byla veřejnosti zpřístupněna o měsíc později. Tvůrci oněch 6 nejlepších misí (ze kterých bylo kvůli remízám v hlasování celkově 7) dále získali speciální medaili události navíc, což navýšilo počet získatelných medailí události na 3 (včetně té za splnění tour).

Soutěže se zúčastnilo celkem 56 účastníků, kteří dohromady vytvořili 68 misí. Výherní mise jsou zobrazeny pod tímto textem.

Výherci

Umístění Mapa Mise Tvůrce Skóre
1. místo Dockyard Spyware Shipping (ATG) Jakapoa 91
2. místo Waterfront Watershed Waylay Swordstone 88
3. místo Downtown Entertainer’s Entourage Star Bright 86
4. místo Steep Peak Performance Dayal 85
5. místo Teien Program Seppuku Quenquent 84
6. místo Powerplant Power Palliative Flowaria_ 81
(6. místo) Metro Evil Eye Nuke 81
Poznámky Jelikož nastala remíza, beta testeři hlasovali o 6. místě čistě dle toho která mise se jim líbila více. Tvůrci obou misí nicméně stále obdrželi speciální medaili za vytvoření populární mise.

Kampaň

Od 1. února 2018 bylo hráčům umožněno hrát všech 6 misí, a tím dokončit Titanium Tank tour. Konec kampaně byl přesunut z původního dřívějšího data 31. května 2018 na 22. srpna 2018. Kampaň se vrátila s druhým ročníkem soutěže 9. července 2020 s novými odměnami a starými pravidly. Původní spis pravidel níže byl zachován pro archivní účely.

Pravidla tour

 1. Obtížnost tour je pokročilá, nýbrž událost jasně specifikovala že vytvořené mise mají spadat do kategorie pokročilé obtížnosti, ale neměly by být až příliš náročné. Pokud jste schopni splnit tour Mecha Engine nebo Two Cities, neměli by jste mít problém s dokončením této komunitní tour. Nedoporučujeme hrát tuto tour pokud nejste schopni hrát MvM pod tlakem, který pokročilá obtížnost občasně nabízí. Pokud se vás toto týká, doporučujeme hraní se zkušenějšími přáteli.
 2. Tour musí být dokončena na našich MvM serverech - Nepřijmeme vaše záznamy o dokončení mise na jiném komunitním serveru, jelikož nedokážeme ověřit zda tyto servery provozují MvM ve stejných podmínkách jako naše servery (podobně jako tomu je s módem Mann Up, který lze hrát pouze na serverech Valve). Také si nemůžeme být jistí, že záznam o dokončení/postupu z jiného serveru je skutečný a pravdivý.
 3. Konec tour Titanium Tank je stanovený na 31. května 2018 v 23:59 Východního Standardního času (ET).
 4. Pravidla pro dokončení mise se liší od těch, které znáte v Mann Up. Pro více informací si přečtěte níže přiložený text s pravidly pro dokončení.

Pravidla pro dokončení

 • Dokončení mise se liší od procesu, který znáte z Mann Up. Pouhé dosáhnutí vítězství v misi se nepočítá jako splnění mise, jelikož náš server nezaznamenává dokončení mise, pouze dokončení jednotlivých vln.
 • Musíte dokončit každou vlnu každé mise této tour od začátku do konce bez opuštění hry. Před začátkem, i na konci vlny se musíte nacházet v týmu bránících (tým RED), a nemůžete se ze serveru odpojit (toto platí i pro odpojení a znovu-připojení na server).
 • Pokud začnete novou vlnu, ale opustíte ji v jejím trvání, připojte se znovu dokud je stejná vlna aktivní a dokončete ji, nebo vlnu nesplníte, a nebudou vám za její následné splnění uděleny kredity. Pokud chcete za vlnu kredity získat, budete muset vlnu kompletně dohrát bez jakéhokoliv odpojování. Naším cílem je, aby hráči zažili práci komunity v její celistvosti (a tím pádem podpořili tvůrce hraním).
 • Server vás bude průběžně informovat pokud jste za splnění vlny získali kredity. Na naší webové stránce s postupem tour si také dále můžete zkontrolovat které kredity máte, a které vám chybí.
 • Předmět Titanium Tank Medal vám bude udělen po získání posledního kreditu vlny, po následném opuštění serveru. Pokud jste neobdrželi svou medaili, a webová stránka s postupem tour indikuje 100% dokončení, kontaktujte prosím administrátora.

Druhý ročník soutěže (2020)

Druhý ročník byl stvořen na podporu charitativní organizace IRONAID. Hráči měli možnost darovat předmětní nebo peněžní formou. Ti kteří přispěli částkou alespoň 5 USD získali medaili Gilded Giver, zatímco hráči kteří přispěli alespoň 10 USD získali medaili Chromatic Cardioid. Přispěním alespoň 15 USD hráč mohl získat medaile obě.

Odměny

Hráčům kteří se zúčastnili prvního ročníku soutěže, či kompletně dokončili původní tour byla udělena medaile Titanium Tank Participant Medal. Výhercům soutěže byla udělena medaile navíc.

Hráči kteří dokončili druhý ročník soutěže (Reforged 2020) obdrželi medaili Replica Titanium Tank, která je vizuálně naprosto totožná s původní medailí Titanium Tank Participant Medal.

Medaile za podporu Gilded Giver a Chromatic Cardioid využívají stejných modelů jako medaile Hopeful Heart a Boundless Heart z Operation Madness vs Machines, nicméně medaile Gilded Giver byla původně udělena se speciální zlatou barvou, která není jinak ve hře dostupná.

Každá z medailí za podporu má dva styly, named "Běžný" a "Pouze drahokam". Styl "Pouze drahokam" z medaile odstraňuje její kovový rám.

Medaile za účast byly přidány na Steam Workshop hráči NeoDement, Sntr, sedisocks, Star Bright, a Hydrogen.

Medaile za podporu byly přidány na Steam Workshop hráči NeoDement, Sntr, Erikku, sigsegv, Jakapoa, Pelipoika, interrobang, Mayor Rev, Z-Ben, kratos, Nuke, Hydrogen, Hyperion, Potato's MvM Server, DaanBox, Swordstone, a Geel.

Backpack Replica Titanium Tank 2020.png
Genuine Titanium Tank Participant Medal 2017
Komunitní medaile (úroveň 1)
Odznak pro ty, kteří se nezalekli hord vraždících robotů a postavili se jim čelem. Dobrá práce! Uděleno všem účastníkům komunitních událostí v módu MvM pořádaných serverem Potato's MvM.

( Nelze vyměnit nebo prodat )
Backpack Replica Titanium Tank 2020.png
Genuine Replica Titanium Tank 2020
Komunitní medaile (úroveň 1)
Přiložili jsme pod kotel lisu medailí a speciálně pro vás vyrobili repliky jedné nestárnoucí klasiky. Kancelářští nám sice povídali, že si to nemůžeme dovolit, ale kdybychom vás nějak neodměnili, do smrti bychom se styděli. Uděleno účastníkům charitativní tour pořádané serverem Potato's MvM!

( Nelze vyměnit nebo prodat )
Paint Splat DAA520.png
Backpack Titanium Tank Gilded Giver 2020.png
Genuine Titanium Tank Gilded Giver 2020
Komunitní medaile (úroveň 1)
Jen válečníci se srdcem ze zlata našli kuráž ignorovat karanténu a během koronavirové pandemie odrazili hordy krvežíznivých robotů. A za to si (kromě medaile) zasloužili možnost konečně vyjít z baráku. Uděleno všem, kdo přispěli na charitativní tour pořádanou serverem Potato's MvM!

( Nelze vyměnit nebo prodat )
Backpack Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020.png
Genuine Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020
Komunitní medaile (úroveň 1)
Díky celému spektru hráčů jako jsi ty se nám nepochybně podaří překonat aktuální pandemii stejně, jako jsme překonali vlny smrtících robotů. Uděleno všem, kdo přispěli na charitativní tour pořádanou serverem Potato's MvM!

( Nelze vyměnit nebo prodat )

Barevné varianty

[hide]Operation Titanium Tank
 • Titanium Tank Participant Medal / Replica Titanium Tank
 • Gilded Giver (Normal)
 • Gilded Giver (Gem Only)
 • Chromatic Cardioid 2020 (Normal)
 • Chromatic Cardioid 2020 (Gem Only)
Jednotlivé barvy
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 E6E6E6.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 D8BED8.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 C5AF91.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 7E7E7E.png
An Extraordinary Abundance of Tinge Color No. 216-190-216 Peculiarly Drab Tincture Aged Moustache Grey
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 141414.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 2D2D24.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 694D3A.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 7C6C57.png
A Distinctive Lack of Hue After Eight Radigan Conagher Brown Ye Olde Rustic Colour
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 A57545.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 CF7336.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 E7B53B.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 F0E68C.png
Muskelmannbraun Mann Co. Orange Australium Gold The Color of a Gentlemann's Business Pants
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 E9967A.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 FF69B4.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 7D4071.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 51384A.png
Dark Salmon Injustice Pink as Hell A Deep Commitment to Purple Noble Hatter's Violet
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 2F4F4F.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 424F3B.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 808000.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 729E42.png
A Color Similar to Slate Zepheniah's Greed Drably Olive Indubitably Green
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 32CD32.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 BCDDB3.png
The Bitter Taste of Defeat and Lime A Mann's Mint
Týmové barvy
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 A89A8C.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 839FA3.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 3B1F23.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 18233D.png
Waterlogged Lab Coat (RED) Waterlogged Lab Coat (BLU) Balaclavas Are Forever (RED) Balaclavas Are Forever (BLU)
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 B8383B.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 5885A2.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 483838.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 384248.png
Team Spirit (RED) Team Spirit (BLU) Operator's Overalls (RED) Operator's Overalls (BLU)
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 803020.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 256D8D.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 654740.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 28394D.png
The Value of Teamwork (RED) The Value of Teamwork (BLU) An Air of Debonair (RED) An Air of Debonair (BLU)
Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 C36C2D.png Painted Titanium Tank Participant Medal 2017 B88035.png RED Titanium Tank Participant Medal 2017.png BLU Titanium Tank Participant Medal 2017.png
Cream Spirit (RED) Cream Spirit (BLU) Unpainted (RED) Unpainted (BLU)
Normální
Jednotlivé barvy
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 E6E6E6.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 D8BED8.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 C5AF91.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 7E7E7E.png
An Extraordinary Abundance of Tinge Color No. 216-190-216 Peculiarly Drab Tincture Aged Moustache Grey
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 141414.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 2D2D24.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 694D3A.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 7C6C57.png
A Distinctive Lack of Hue After Eight Radigan Conagher Brown Ye Olde Rustic Colour
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 A57545.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 CF7336.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 E7B53B.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 F0E68C.png
Muskelmannbraun Mann Co. Orange Australium Gold The Color of a Gentlemann's Business Pants
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 E9967A.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 FF69B4.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 7D4071.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 51384A.png
Dark Salmon Injustice Pink as Hell A Deep Commitment to Purple Noble Hatter's Violet
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 2F4F4F.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 424F3B.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 808000.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 729E42.png
A Color Similar to Slate Zepheniah's Greed Drably Olive Indubitably Green
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 32CD32.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 BCDDB3.png
The Bitter Taste of Defeat and Lime A Mann's Mint
Týmové barvy
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 A89A8C.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 839FA3.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 3B1F23.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 18233D.png
Waterlogged Lab Coat (RED) Waterlogged Lab Coat (BLU) Balaclavas Are Forever (RED) Balaclavas Are Forever (BLU)
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 B8383B.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 5885A2.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 483838.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 384248.png
Team Spirit (RED) Team Spirit (BLU) Operator's Overalls (RED) Operator's Overalls (BLU)
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 803020.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 256D8D.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 654740.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 28394D.png
The Value of Teamwork (RED) The Value of Teamwork (BLU) An Air of Debonair (RED) An Air of Debonair (BLU)
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 C36C2D.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 B88035.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 UNPAINTED.png
Cream Spirit (RED) Cream Spirit (BLU) Unpainted
Pouze drahokam
Jednotlivé barvy
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 E6E6E6 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 D8BED8 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 C5AF91 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 7E7E7E Gem Only.png
An Extraordinary Abundance of Tinge Color No. 216-190-216 Peculiarly Drab Tincture Aged Moustache Grey
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 141414 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 2D2D24 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 694D3A Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 7C6C57 Gem Only.png
A Distinctive Lack of Hue After Eight Radigan Conagher Brown Ye Olde Rustic Colour
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 A57545 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 CF7336 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 E7B53B Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 F0E68C Gem Only.png
Muskelmannbraun Mann Co. Orange Australium Gold The Color of a Gentlemann's Business Pants
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 E9967A Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 FF69B4 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 7D4071 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 51384A Gem Only.png
Dark Salmon Injustice Pink as Hell A Deep Commitment to Purple Noble Hatter's Violet
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 2F4F4F Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 424F3B Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 808000 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 729E42 Gem Only.png
A Color Similar to Slate Zepheniah's Greed Drably Olive Indubitably Green
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 32CD32 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 BCDDB3 Gem Only.png
The Bitter Taste of Defeat and Lime A Mann's Mint
Týmové barvy
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 A89A8C Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 839FA3 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 3B1F23 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 18233D Gem Only.png
Waterlogged Lab Coat (RED) Waterlogged Lab Coat (BLU) Balaclavas Are Forever (RED) Balaclavas Are Forever (BLU)
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 B8383B Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 5885A2 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 483838 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 384248 Gem Only.png
Team Spirit (RED) Team Spirit (BLU) Operator's Overalls (RED) Operator's Overalls (BLU)
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 803020 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 256D8D Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 654740 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 28394D Gem Only.png
The Value of Teamwork (RED) The Value of Teamwork (BLU) An Air of Debonair (RED) An Air of Debonair (BLU)
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 C36C2D Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 B88035 Gem Only.png Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 UNPAINTED Gem Only.png
Cream Spirit (RED) Cream Spirit (BLU) Unpainted
Normální
Jednotlivé barvy
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 E6E6E6.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 D8BED8.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 C5AF91.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 7E7E7E.png
An Extraordinary Abundance of Tinge Color No. 216-190-216 Peculiarly Drab Tincture Aged Moustache Grey
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 141414.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 2D2D24.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 694D3A.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 7C6C57.png
A Distinctive Lack of Hue After Eight Radigan Conagher Brown Ye Olde Rustic Colour
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 A57545.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 CF7336.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 E7B53B.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 F0E68C.png
Muskelmannbraun Mann Co. Orange Australium Gold The Color of a Gentlemann's Business Pants
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 E9967A.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 FF69B4.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 7D4071.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 51384A.png
Dark Salmon Injustice Pink as Hell A Deep Commitment to Purple Noble Hatter's Violet
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 2F4F4F.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 424F3B.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 808000.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 729E42.png
A Color Similar to Slate Zepheniah's Greed Drably Olive Indubitably Green
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 32CD32.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 BCDDB3.png
The Bitter Taste of Defeat and Lime A Mann's Mint
Týmové barvy
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 A89A8C.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 839FA3.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 3B1F23.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 18233D.png
Waterlogged Lab Coat (RED) Waterlogged Lab Coat (BLU) Balaclavas Are Forever (RED) Balaclavas Are Forever (BLU)
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 B8383B.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 5885A2.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 483838.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 384248.png
Team Spirit (RED) Team Spirit (BLU) Operator's Overalls (RED) Operator's Overalls (BLU)
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 803020.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 256D8D.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 654740.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 28394D.png
The Value of Teamwork (RED) The Value of Teamwork (BLU) An Air of Debonair (RED) An Air of Debonair (BLU)
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 C36C2D.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 B88035.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 UNPAINTED.png
Cream Spirit (RED) Cream Spirit (BLU) Unpainted
Pouze drahokam
Jednotlivé barvy
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 E6E6E6 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 D8BED8 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 C5AF91 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 7E7E7E Gem Only.png
An Extraordinary Abundance of Tinge Color No. 216-190-216 Peculiarly Drab Tincture Aged Moustache Grey
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 141414 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 2D2D24 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 694D3A Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 7C6C57 Gem Only.png
A Distinctive Lack of Hue After Eight Radigan Conagher Brown Ye Olde Rustic Colour
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 A57545 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 CF7336 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 E7B53B Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 F0E68C Gem Only.png
Muskelmannbraun Mann Co. Orange Australium Gold The Color of a Gentlemann's Business Pants
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 E9967A Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 FF69B4 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 7D4071 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 51384A Gem Only.png
Dark Salmon Injustice Pink as Hell A Deep Commitment to Purple Noble Hatter's Violet
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 2F4F4F Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 424F3B Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 808000 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 729E42 Gem Only.png
A Color Similar to Slate Zepheniah's Greed Drably Olive Indubitably Green
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 32CD32 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 BCDDB3 Gem Only.png
The Bitter Taste of Defeat and Lime A Mann's Mint
Týmové barvy
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 A89A8C Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 839FA3 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 3B1F23 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 18233D Gem Only.png
Waterlogged Lab Coat (RED) Waterlogged Lab Coat (BLU) Balaclavas Are Forever (RED) Balaclavas Are Forever (BLU)
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 B8383B Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 5885A2 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 483838 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 384248 Gem Only.png
Team Spirit (RED) Team Spirit (BLU) Operator's Overalls (RED) Operator's Overalls (BLU)
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 803020 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 256D8D Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 654740 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 28394D Gem Only.png
The Value of Teamwork (RED) The Value of Teamwork (BLU) An Air of Debonair (RED) An Air of Debonair (BLU)
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 C36C2D Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 B88035 Gem Only.png Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 UNPAINTED Gem Only.png
Cream Spirit (RED) Cream Spirit (BLU) Unpainted
show;hide

Styly

[hide]Operation Titanium Tank: Reforged - Styles
 • Gilded Giver
 • Chromatic Cardioid
Původní článek: Styly
Styly
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 UNPAINTED.png
Painted Titanium Tank Gilded Giver 2020 UNPAINTED Gem Only.png
Normální Pouze drahokam
Původní článek: Styly
Styly
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 UNPAINTED.png
Painted Titanium Tank Chromatic Cardioid 2020 UNPAINTED Gem Only.png
Normální Pouze drahokam
show;hide

Minulé změny

Patch z 17. listopadu 2017

 • Přidán Titanium Tank Participant Medal(sic)

Patch z 28. března 2018 #1

Patch z 21. srpna 2020

 • [Nezmíněno] Přidány komunitní medaile Titanium Tank: Reforged.

Patch z 27. srpna 2020

 • Opraven název medaile Replica Titanium Tank 2020

Chyby

 • Při snaze odebrat z medaile Titanium Tank Gilded Giver 2020 její původní barvu pomocí tlačítka/funkce "Obnovit?" nastane textová chyba zobrazující string namísto jména barvy.[1]
 • Při prohlížení medaile Titanium Tank Gilded Giver 2020 s její původní barvou skrz Steam inventář nastane grafická chyba s překrývající se ikonou barvy Paint can.[2]

Zhlédněte také

Externí odkazy

Reference