Tip of the Hats

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Tip of the hats fundraiser logo.jpg
Thanks for the aid!
The Soldier

Tip of the Hats je každoroční, živě přenášená, charitativní událost, pořádaná komunitou Team Fortress 2. Účel této události je bavit komunitu a vybrat peníze skrze herních příspěvků na One Step Camp (Anglicky), nezisková organizace, která posílá děti postižené rakovinou na tábory. Každá událost se skládá ze 7 částí a to: hraní na veřejném serveru, skákání, surfování, mód BBall, otevírání krabic, mód Ultiduo a MGE. Občas se přidají i další části, například Dota Fortress a 9v9 Roll the Dice.

Seznam všech dárců v roce 2014 je zde: [1] (Anglicky)

Časy a data události v roce 2014 jsou zde: [2] (Anglicky)

Časová osa

První událost se odehrála v dubnu 2013, trvala 36 hodin a vybralo se přes 35000 $. Hráči z celého světa se zúčastnili živého přenosu a tato událost se stala jednou z největších v dějinách Team Fortress 2, s více než 65 000 zúčastněných.

Druhá událost v březnu 2014, také trvala 36 hodin, ale vybralo se přes 108000 $, s více než 580000 zúčastněných. Během této události se vydala dvojice skákacích map a to jump_jurf a jump_iT.

Třetí událost v září 2015, trvala opět 36 hodin a vybralo se 214000 $.

Aukce předmětů

Jelikož herní předměty by pro One Step Camp neměly žádnou hodnotu, část darovaných předmětů od strange zbraní po unusual kosmetické předměty byly prodány hráčům během několika tichých aukcí. Tyto předměty byly často prodány dráž než normálně, díky tomu, že byly darovány hráči, kteří strávili s Team Fortress 2 hodně času a jsou tím proslavení nebo pro jejich snahu a čas udělat z komunity Team Fortress 2 lepší míso.

Videa z události

Zhlédněte také

Externí odkazy