WAR! Update

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Tento článek je výpis nových předmětů do hry, pro patch se podívejte sem Patch z 17. prosince 2009.
War Update Titlecard.png
Friendship ends in one day.
The Administrator

WAR! Update byl aktualizací pro Demomana a Soldiera. Jednalo se o druhou velkou aktualizaci, která přinesla nové věci pro dvě herní třídy a celkově o šestou velkou aktualizaci pro hru Team Fortress 2. Update byl oznámen 9. prosince 2009 a vydán Patch z 17. prosince 2009.

WAR! Update se od předchozích updatů lišil tím, že během jeho oznamování probíhaly 2 soutěže, jedna ve hře a druhá mimo ni. První byla započata společně s oznamováním updatu a jednalo se o přidání počitatele zabitých Demomanů pro Soldiera a počitatel zabitých Soldierů pro Demomana. Tyto zabití se od všech hráčů sčitaly a každý den přidávaly do celkových statistik zabitých Soldierů a Demomanů. Soldier nakonec vyhrál s 6,406,065 zabitými Demomany. Demoman skončil s 6,372,979, zabitými Soldiery. Soldier tak vyhrál zbraň Gunboats.

Druhou soutěží byl takzvaný Propaganda Contest. V něm měli hráči navrhnout a vytvořit nejlepší propagandistický plakát podporující buďto modrého Soldiera nebo červeného Demomana. Tyto plakáty poté hráči odeslali Valve a ti vybrali 3 nejlepší, jež byly odměněny speciálními klobouky. První místo získalo speciální verzi Towering Pillar of Hats, druhé Noble Amassment of Hats a třetí Modest Pile of Hat. Všechny tyto klobouky mají speciální jméno a oranžovou stuhu s pořadím na sobě.

Oznámení

WAR! Update stránka byla oficiálně spuštěna 10. prosince 2009 oznámením "The War Update" na oficiálním TF2 blogu. Update byl vydán 17. prosince 2009.

Nové předměty

Zbraně

Direct Hit Direct Hit
Buff Banner Buff Banner
Equalizer Equalizer
Gunboats Gunboats
Scottish Resistance Scottish Resistance
Chargin' Targe Chargin' Targe
Eyelander Eyelander

Mapy

Jméno Obrázek Herní mód Jméno souboru
Gorge Cp gorge.jpg Control Point
Controlpoint.png
cp_gorge
Double Cross CTF DoubleCross RedBase.png Capture the flag
Intel red idle.png
ctf_doublecross

Před updatem

Nové hlášky Administrátorky

Dne Patch z 7. prosince 2009 byly přidány do TF2 nové hlášky Administrátorky, ve kterých (pokud jste hráli Soldiera nebo Demomana a v nepřátelském týmu byl váš protějšek - pro Demoman Soldier atp.) říkala o nadcházející zradě a konci přátelství.

WAR! komiks

Společně s článkem "Attention Employees..." na oficálním TF2 blogu byl zveřejněn začátek komiksu vztahujícího se k WAR! Updatu. V něm slečna Paulingová řekne Administrátorce o přátelství mezi modrým Soldier a červeným Demomanem. Administrátorka se rozhodla jim přátelství zatrhnout (mohli by zjistit, že oba pracují pro jednu a tu samou osobu) a nechala Paulingovou zavolat Saxtona Halea a nechala obejdnat nové zbraně pro Soldiera a Demomana.

Tento komiks pokačoval během celého updatu. Pokračoval tak, že Saxton Hale (Anglicky) byl kontaktován a připravil nové zbraně a poté byl Demoman (Anglicky) a Soldier (Anglicky) rozkmotřeni soutěží mezi sebou.

Galerie

Skryté stránky

Drobnosti

  • Jako narážka na tento update byla Soldierovi přidána dominanční hláška, jež se spustí při dominování Demomana: 'you were good son, real good' ("Byl jsi dobrý synu, opravdu dobrý") a pro Demomana hláška při dominování Soldiera: 'I love you man' ("Mám tě rád").

Externí odkazy