Paczka Polycount

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Button Polycount pack.png

Polycount Pack to konkurs organizowany przez Valve oraz społeczność modelarską Polycount (angielski) w celu utworzenia nowych paczek przedmiotów mających zostać dodanych do Team Fortress 2. Przedmioty te miały być całkiem nowymi modelami z unikalnymi właściwościami dodanymi do gry. Wyniki konkursu miały być ogłoszone 12 lipca 2010, jednak uległy opóźnieniu i ostatecznie pojawiły się 15 lipca 2010, natomiast same przedmioty zostały dodane podczas Mann-Konomii.

Valve ogłosiło, że poza pięcioma zwycięskimi paczkami kilka innych były wystarczająco dobrej jakości do umieszczenia w grze i zostaną one dodane w późniejszych aktualizacjach. PC Gamer potwierdziło później, że jedna z dodatkowych paczek zostanie dołączona do aktualizacji Polycount jako bonus. Aktualizacja ta wprowadzi też nowy tryb gry oraz handel przedmiotami. W jednym z najnowszych postów na blogu zaznaczono też, że Valve pracuje nad nową mapą treningową podobną do mapy treningowej dla Żołnierza wydanej podczas Aktualizacji Maca. Jak dotąd nie wiadomo, dla której klasy będzie przeznaczona ta mapa.

Każdy, kto uczestniczył w konkursie, otrzymał w grze Broszkę Polycount, tak samo jak osoby, które nie wzięły w nim udziału, lecz w jakiś sposób pomogły uczestnikom.

Pięć zestawów z Polycount stanowią pięć pierwszych zestawów przedmiotów. Noszenie wszystkich przedmiotów z wybranego zestawu (łącznie z czapką) spowoduje uzyskanie dodatkowego bonusu.Zwycięzcy konkursu

Osobny artykuł: Zestawy przedmiotów
Backpack Polycount Pack.png

Leaderboard class scout.png Dostawa Specjalna

Autor: Shawn "5p3tch" Spetch (angielski)


Leaderboard class soldier.png Ekwipunek Pancernego

Autor: Rob "Larolaro" Laro (angielski)


Leaderboard class pyro.png Wyposażenie Palacza

Autor: Steven ".:Progg" Skidmore (angielski)

Leaderboard class sniper.png Zestaw Krokostylowy

Autor: Spencer "Nrek" Kern (angielski)


Leaderboard class spy.png Saharyjski Szpieg

Autor: Shaylyn "Chemical Alia" Hamm (angielski)


Galeria