Pneumoskoczek

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Pneumoskoczek jest drwiną akcji dla Inżyniera. Po aktywacji, Inżynier położy młot pneumatyczny z kieszeni na narzędzia i zacznie na nim jeździć. Kiedy drwina się zakończy, Inżynier zeskoczy i włoży go spowrotem do kieszeni na narzędzia. Gracz może poruszać się podczas drwiny za pomocą klawiszy odpowiadających za poruszanie się postaci z prędkością zwycięskiego okrążenia. Podczas jazdy, młot pneumatyczny wydaje głośny dźwięk i tworzy ścieżkę z dymu.

Pneumoskoczek jest kontrybucją do Warsztatu Steam.

Wiedo

Demonstracja

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 20 października 2017 #1 (Piekło w dżungli)

  • Pneumoskoczek został dodany do gry.

Błędy

  • Pneumoskoczek jest błędnie wyświetlany na demonstracji drwiny w sklepie Mann Co. Inżynier stoi nieruchomo ze strzelbą, zaś młot pneumatyczny obok niego.
  • Czasami młot pneumatyczny nie będzie produkował dymu lub zostawiał śladu na ziemi.
  • Jak w przypadku większości drwin w których gracz się porusza, upadek z wysokości zatrzyma dźwięki odgrywane przez drwinę, jednak w tym przypadku dźwięk powróci po paru chwilach.

Ciekawostki

  • Oryginalna nazwa Pneumoskoczka (Jumping Jack) jest kalamburem opartym na ćwiczeniu Jumping Jack, który polega na treningu skoków na całe ciało.
  • Pneumoskoczek jest bardzo podobny do umiejętności specjalnej Inżyniera z gry Plants vs. Zombies: Garden Warfare, gdzie używa on młotu pneumatycznego do szybszego poruszania się.

Galeria