Gas Passer

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Gas Passer je sekundární zbraň pro Pyra. Je to ohnutý, týmově zbarvený kanystr s logem Pyra vepředu a dvěma oranžovo - žlutými liniemi vespod.

Tato zbraň má měřič benzínu, který se naplňuje uplynutím času nebo uděleným poškozením. Na rozdíl od ostatních dobíjecích zbraní, je měřič na začátku hry prázdný a není ovlivněn dotykem skříně se zásobami ani smrtí a respawnem. Pro naplnění měřáku je potřeba 60 sekund a/nebo 750 uděleného poškození, po naplnění jej lze hodit.

Gas Passer funguje podobně jako Jarate nebo Mad Milk, po hození zanechá na několik sekund viditelný, týmově zbarvený mrak. Pokud je zbraň použita ve vzduchu, mrak pomalu klesá k zemi.

Nepřítel který přijde do styku s mrakem bude po dobu 10 sekund (5 s pokud je permanentně léčen) potřísněný benzínem. Pokud potřísnění nepřátelé obdrží jakékoliv poškození, od kulek, projektilů, z pádu nebo od nezraňujících zásahů (jako je explozivní skákání) utrpí dohoření. Tento efekt trvá 10 sekund (toto zahrnuje i nepřátelské Pyra, kteří jsou normálně proti tomuto efektu imunní). Pokud oběť setrvá uvnitř mraku, doba dohoření se neresetuje.

Na rozdíl od zásahu s Jarate nebo Mad Milk, není hráč při zásahu touto zbraní brán jako namočený.

Tauntování s Gas Passerem provede smrtící taunt Hadouken.

V současnosti existuje pouze jedna možnost jak získat Gas Passer, a to splněním kontraktů 1 až 3 v Pyroland záložce, tímto hráč získá nesměnitelný, neprodejný Gas Passer.

Funkční časy

Časy funkcí
Efekt Any damage deal inflict afterburn to affected enemies.
Délka nabíjení 60 s
Doba trvání efektu 10 s / 5 s
Hodnoty jsou přibližné a určené na základě testování komunitou.

Názorná ukázka

Minulé změny

Patch z 20. října 2017 #1 (Jungle Inferno Update)

  • Gas Passer byl přidán do hry.

Patch z 24. října 2017

  • Aktualizován popis u Gas Passeru.
  • Opraveno dobíjení u předmětů Phlogistinator a Gas Passer které se v HUDu překrývalo.

Chyby

  • Pokud je hráč zasažen s Gas Passerem a použije Rocket Jumper nebo Sticky Jumper, bude zapálen. Je to dáno díky tomu, že efekt je spuštěn "zásahem", což zahrnuje neškodnou explozi nebo poškození z pádu.

Galerie

Zhlédněte také