ETF2L Highlander Community Challenge

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Etf2l highlander promo.jpg
Dni dwóch Inżynierów, trzech Szpiegów i sześciu Snajperów w twojej drużynie są policzone. European Team Fortress 2 League zaprasza cię do gry w TF2, jakiej nigdy nie miałeś okazji doświadczyć: rywalizacji. Łeb w łeb z innymi członkami społeczności. Na oczach setek ludzi. Dla błyszczących medali.

ETF2L Highlander Community Challenge jest turniejem Highlander organizowanym przez European Team Fortress 2 League i wspieranym przez Valve. Tworzony w celu pozyskania nowych graczy do rozgrywek ligowych, turniej ten wzywa drużyny graczy niegrających zawodowo do walki o nagrody.

Zasady turnieju są standardowymi zasadami ligowymi, jak np. brak losowych krytyków oraz używanie trybów Turniej i Stoper. Jednakże, w przeciwieństwie do większości ligowych rozgrywek, podczas meczy dozwolone są wszystkie bronie.

Rozkład czasowy

  • 9 sierpnia 2010: Ogłoszenie turnieju[1].
  • 26 sierpnia 2010: Zakończenie zapisów do turnieju.
  • 22 września 2010: Ogłoszenie ostatecznych dywizji.
  • 26 września 2010: Ustalenie harmonogramu meczy dla pierwszego tygodnia turnieju.
  • 27 września 2010: Początek pierwszego tygodnia.

Ladder

Poza Highlander Challenge został też ogłoszony Highlander Ladder działający równolegle do turnieju. W przeciwieństwie do turnieju ladder jest otwarty dla wszystkich graczy, pozwalając drużynom na rozgrzewkę w walce z innymi, tak samo jak ligowym graczom przed rozpoczęciem wydarzenia. Ladder używa systemu rankingów ELO.

Nagrody

  • Gracze, których drużyna zajęła 1. miejsce, zdobędą w grze złoty medal Highlander Community Challenge.
  • Gracze, których drużyna zajęła 2. miejsce, zdobędą w grze srebrny medal Highlander Community Challenge.
  • Gracze, których drużyna zajęła 3. miejsce, zdobędą w grze brązowy medal Highlander Community Challenge.
  • Wszyscy gracze, którzy ukończą swoje rozgrywki, zdobędą w grze medal za wzięcie udziału w Highlander Community Challenge.

Reportaże

Mecze będą otwarte dla obserwatorów, a same zawody będą omawiane przez różne zawodowe strony internetowe TF2 oraz społeczności m.in. ETF2L Radio, PwnageTV oraz ExTV, Community Fortress, Cadred i VanillaTF2.

Odniesienia

Linki zewnętrzne